Skocz do zawartości

[Archiwum] [Błąd] [Cały serwer] Nie działa efekt strzał


HLUSI

Rekomendowane odpowiedzi

Tryb, na którym znaleziono błąd: Cały serwer

Data znalezienia błędu: 07/11/2021

Opis błędu: Mam zakupione 3 efekty do strzał gdy wybieram obojętnie który z nich żaden nie działa mi w grze(każdy tryb) próbowałem wyłączać, włączać oraz różnych kombinacji ale nic to nie daje. Jeśli będzie to konieczne to wyślę filmik. Mam nadzieję, że da się to jakoś naprawić. Miłego Dnia - HLUSI

Screen lub film, który wizualnie przedstawi napotkany błąd (niewymagane):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samego tematu, efekt działa normalnie, nie wliczając w to trybu Bed Wars, ponieważ serwery Bed Wars są postawione na wersji 1.8, na której takie cząsteczki nie były dostępne, jeśli grasz na 1.8 również tych cząsteczek na pozostałych trybach (Sky Wars, Cave Wars, Murder Mystery) nie zobaczysz, są one widoczne na nowszych wersjach, dla przykładu nagranie z trybu Sky Wars grając na wersji 1.12.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście popełniłem błąd pisząc w pierwszej części o 3, a chodziło mi o efekty "Koniec Swiata", "Oddech Smoka" i "Chmury". Okazało sie ze nie widziałem ich przez brak w texturepacku. Później odpisałem ze chodzi o efekt oddech smoka bo gram w bed warsy ale już wszystko wyjaśniłeś więc dzięki za pomoc i nie zawracam już głowy. Miłego Dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz, myślałem by napisać taką przyczynę, ale sądziłem, że bardziej racjonalnym powodem będzie granie na 1.8, jeśli chodzi o pozostałe dwa efekty, "Chmury" i "Koniec Swiata", je na 1.8 zobaczyć można, jedynie "Oddech Smoka" z tych trzech efektów nie był na 1.8 jeszcze dodany. Problem został wyjaśniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...