Skocz do zawartości

Ranking użytkowników

Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 11/01/2021 uwzględniając wszystkie miejsca

 1. Udzielona Ci odpowiedź nie tyczy się długości mostu, tylko ilości szkła, które może spaść po wejściu na nie
  2 punkty
 2. Poproszę ss launchera Minecraft premium z widocznym paskiem zadań
  2 punkty
 3. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Sytuacja #1 - Posiadam konto Minecraft Premium, jest możliwość, aby po zmianie nazwy statystyki z serwera zostały przeniesione na nowe konto? Odpowiedź - Nie, wszystko jest przypisane do nazwy, a nie konta Minecraft Premium, więc po zmianie nazwy wszelkie statystyki pozostaną na starym koncie, nie ma możliwości przeniesienia ich na nowe konto. Sytuacja #2 - Otrzymałem niesłuszną karę, mogę prosić o jej cofnięcie? Odpowiedź - Każdy ukarany użytkownik ma możliwość odwołania się od swojej kary, o ile została ona nadana niesłusznie (nie zdejmujemy, ani nie skracamy kar za przeprosiny), wystarczy wysłać apelację poprzez wejście w dział Odwołania od kary (Kliknij, aby przejść) oraz przycisk "Dodaj nowy temat". Sytuacja #3 - Spotkałem gracza, który nie stosuje się do regulaminu, gdzie mogę go zgłosić? Odpowiedź - O ile posiadasz dowód na popełnione przez gracza wykroczenie możesz go zgłosić poprzez wejście w dział Zgłoszenia (Kliknij, aby przejść) oraz przycisk "Dodaj nowy temat", jeśli nie masz możliwości udokumentowania sytuacji możesz użyć komendy /zglos <gracz> na serwerze. Sytuacja #4 - Podczas wejścia na serwer wyskakuje mi jakiś błąd, jak mogę rozwiązać ten problem? Odpowiedź - Zgłoś błąd poprzez wejście w dział Błędy (Kliknij, aby przejść) oraz przycisk "Dodaj nowy temat", pamiętaj by szczegółowo opisać swój problem, przyda się tutaj również treść komunikatu, przez który nie możesz wejść na serwer, pomoże to w szybszym rozpatrzeniu sprawy. Sytuacja #5 - Mógłbym otrzymać jakąś rangę? Odpowiedź - Rekrutacje odbywają się na naszym serwerze Discord (komenda /discord na serwerze w Minecraft'cie), kanały z wymaganiami na poszczególne rangi, dodatkowe informacje dotyczące rekrutacji oraz linki do formularzy znajdują się na kanałach w kategorii "Rekrutacja". Sytuacja #6 - Nie mogę dołączyć do serwera Discord, po wpisaniu /discord i kliknięciu w tekst nic się nie dzieje, mógłbym otrzymać zaproszenie do Discord'a? Odpowiedź - Każdy ma własne zaproszenie, więc nie możemy przesłać Ci zaproszenia do naszego Discord'a, aby rozwiązać problem wejdź w ustawienia czatu i upewnij się, że masz włączoną opcję "Linki do stron" (poniższy screenshot).
  2 punkty
 4. Czy będzie jakaś rekrutacja na moderatora/helpera
  2 punkty
 5. §1 Zachowanie na czacie 🔸Ostrzeżenie, wyciszenie na 1-3 godziny 🔹Zaśmiecanie chatu 🔹Spam 🔹Flood 🔹Nadużywanie Caps Locka 🔸Wyciszenie na 1-6 godzin 🔹Wulgarne zachowanie 🔹Ubliżanie innym graczom 🔹Nieprzyzwoite słownictwo 🔹Prowadzenie prowokujących, psujących atmosferę rozmów 🔹Reklama mediów społecznościowych (kanał YouTube, Twitch, profil na instagramie itp.) bez odpowiedniej rangi 🔸Blokada konta na 1-3 godziny 🔹Zaśmiecanie helpopa 🔸Blokada konta na 1 dzień 🔹Umyślne prowokowanie administracji 🔹Nieprzyzwoite zachowanie na helpopie §2 Zachowanie w grze 🔸Blokada konta na 1 dzień 🔹Utrudnianie rozgrywki własnej drużynie 🔹Tworzenie nieprzyzwoitych podpisów/nazw maskotek/nazw wysp 🔹Tworzenie nieprzyzwoitych budowli/napisów na tabliczkach (w przypadku SkyBlocka wszyscy członkowie wyspy) 🔹Posiadanie nieprzyzwoitego skina/pelerynki (poprzedzone ostrzegawczym wyrzuceniem z serwera) 🔸Blokada konta na 1-3 dni 🔹Propagowanie treści związanych z ustrojami totalitarnymi 🔹Prowadzenie rozmów o charakterze rasistowskim, szkalującym religie lub odmienne poglądy polityczne 🔹Wysyłanie treści erotycznych bądź promujących przemoc (administracja ma prawo zwiększyć karę nawet do 30 dni) 🔹Grożenie, nękanie innych graczy (administracja ma prawo zwiększyć karę nawet do 30 dni) 🔸Blokada konta na 3 dni 🔹Sojusz międzydrużynowy 🔹Budowanie i wykorzystywanie afczarek 🔹Kopanie na afku 🔸Blokada konta na 7 dni 🔹Obraza serwera 🔹Obraza administracji 🔹Celowe wprowadzanie administracji w błąd 🔹Reklama innego serwera Minecraft, Discord itp. (pełne IP, zaproszenie, link itp.) 🔸Blokada konta na 14 dni 🔹Używanie wspomagaczy, modyfikacji, programów ułatwiających grę (macra, clikery, doubleclicki, minimapy wskazujące graczy itp.) 🔹Wykorzystywanie błędów serwera (w przypadku nagminnego wykorzystywania błędów administracja ma prawo zwiększyć karę do 30 dni) 🔸Blokada konta na 30 dni 🔹Podszywanie się pod administracje 🔹Wyłudzanie, rozpowszechnianie danych osobowych (w przypadku nagminnego wyłudzania danych administracja ma prawo do permanentnej blokady konta) 🔹Posiadanie powyżej dozwolonej ilości kont (blokada kont na IP) 🔸Permanentna blokada konta 🔹Posiadanie nieprzyzwoitej nazwy użytkownika (dotyczy również nazw łudząco podobnych do członków administracji) §3 Postanowienia 🔸Nadużywanie Caps Locka oraz flood traktujemy od 6 znaków 🔸Jako spam traktujemy przynajmniej 3-krotne wysłanie podobnej wiadomości przez jednego gracza 🔸Przez nieprzyzwoite rozumiemy: obrażające, wulgarne, erotyczne, promujące przemoc bądź treści związane z ustrojami totalitarnymi, szkalujące religię czy poglądy polityczne 🔸Każdy ukarany użytkownik ma prawo odwołać się od swojej kary, o ile została nadana niesłusznie, a od jej nadania nie minęły 3 dni, jeśli wiesz, że Twoja kara jest słuszna nie pisz odwołania i nie oszukuj administracji, gdyż Twoja kara może zostać dodatkowo przedłużona 🔸W sytuacjach kluczowych administracja ma prawo wyjść poza taryfikator
  2 punkty
 6. Nie powinien, jednakże jeśli otrzymałeś niesłuszną karę możesz się od niej odwołać w dziale Odwołania od kary.
  1 punkt
 7. Powinno już działać
  1 punkt
 8. Dzień dobry, mam minecraft premium, ale nie widać mojego skina na serwerze. Czy można coś z tym zrobić?
  1 punkt
 9. javascript czy PyCharm
  1 punkt
 10. Wątek został zamknięty i przeniesiony do Archiwum.
  1 punkt
 11. Zmieniliśmy już szklany most. W tym momencie liczba szkieł, które spadają zależy od ilości graczy (liczba graczy + 2). Nie widzę sensu utrudniać kulek, bo do mostu przejdzie jeszcze mniej osób, a już przechodzi ich bardzo mało. Na trybie dla 75 osób kulki będą zdecydowanie trudniejsze, jeżeli przejdzie duża liczba osób.
  1 punkt
 12. Będąc w głównym lobby spróbuj Profil (twoja główka w eq) -> dodatki -> skiny -> odśwież skin. Na serwerze występuje również pewien błąd. Gdy logujesz się pierwszy raz ( lub pierwszy raz po wygaśnięciu sesji ) z nowego adresu ip, anty bot sprawia, że serwer odczytuje ciebie jako konto non premium. Po relogu skin powinien się pojawić.
  1 punkt
 13. Logowanie premium zostało nadane
  1 punkt
 14. Typ kary: Blokada Data kary: 02/10/2021 Administrator który nadał kare: consola Twoje odwołanie: Ban przy zmienianiu arenki na murder mystery za fly (JUZ 4 RAZ) szybko mam weekend chce se pograc a nie dostawac bany za bledy anty cheata (lunar client 1.12.2)
  1 punkt
 15. Jak już można było zauważyć, od jakiegoś czasu po wejściu na serwer może pojawić się weryfikacja, która ma na celu wzmocnienie ochrony serwera. Jeśli po pomyślnym przejściu weryfikacji nie widzisz swojej skórki z konta Minecraft Premium wyjdź z serwera i wejdź ponownie, przy którymś wejściu weryfikacja się nie pojawi, a Twoja skórka powinna* być już wtedy normalnie widoczna. ⚠️ *Posiadasz konto Minecraft Premium i pomimo braku weryfikacji przy wejściu na serwer nadal nie widzisz swojej skórki? Zgłoś problem w dziale Błędy (Kliknij, aby przejść), pamiętaj, aby od razu opisać swoją sprawę, przyspieszy to rozpatrzenie problemu.
  1 punkt
 16. 1 punkt
 17. Nikt nie prosił, każdy potrzebował. Koks poradnik
  1 punkt
 18. §1 Postanowienia ogólne 🔸Mineplay i Ljaymc nie są w żaden sposób powiązane z Mojang Studios. 🔸Każdy użytkownik zarejestrowany na serwerze ma obowiązek przestrzegania regulaminu. 🔸Nieznajomość regulaminu nie zwalnia Użytkownika z jego przestrzegania. 🔸Wszystkie konta oraz przedmioty mają charakter wirtualny i należą do Administracji. 🔹W związku z powyższym użytkownik nie może sprzedawać kont i przedmiotów. 🔸Użytkownik jest jedynie upoważniony do korzystania z kont, a nie ich właścicielem. 🔸Użytkownik jest zobowiązany do należytego przechowywania swojego hasła. 🔹Administracja nie odpowiada za konsekwencje nienależytego przechowywania hasła do konta tj. włamanie na konto przez osoby trzecie. 🔸Każda umyślna próba zakłócenia działania serwerów będzie zgłaszana odpowiednim służbom. 🔹Umyślnie doprowadzenie do strat finansowych serwerów również zostanie zgłoszone służbom porządku publicznego. 🔸Serwery są objęte prawami autorskimi i intelektualnymi. Kopiowanie i powielanie treści lub schematów bez zgody administracji podlega karze w rozumieniu Art. 115. KK. 🔸Zabronione jest rozpowszechnianie oraz wyłudzanie danych osobowych użytkowników serwerów według Art. 107 UODO i Art. 286 KK. 🔸Na serwerach obowiązuje polskie prawo. §2 Regulamin gry 🔸Nie dopuszcza się podszywania pod członków administracji (Art. 190a §2 KK). 🔸Zabronione jest posiadanie więcej niż 3 kont. 🔸Zabronione jest posiadanie nieodpowiedniego nicku bądź skina. 🔸Zabronione jest posiadanie wszelkich wspomagaczy, modyfikacji, programów itd. ułatwiających grę. 🔸Zabronione jest wykorzystywanie błędów serwerów i gry. 🔸Zabronione jest celowe wprowadzanie Administracji w błąd. 🔸Administracja nie odpowiada za stracone, skradzione przedmioty (niezależnie w jaki sposób zostały stracone bądź skradzione). 🔹Handel pomiędzy graczami odbywa się na własną odpowiedzialność. 🔸Zabronione jest propagowanie i rozprzestrzenianie treści związanych z ustrojami totalitarnymi (nazistowskimi, komunistycznymi, faszystowskimi itd.) i nienawiścią wobec każdej mniejszości czy większości. 🔸Zabronione jest prowadzenie rozmów o charakterze rasistowskim, szkalującym religie, oraz odmienne poglądy polityczne. 🔸Zabronione jest nękanie i grożenie innym użytkownikom. 🔸Zabronione jest wysyłanie treści promujących przemoc. 🔸Restrykcje dotyczące czatu: 🔹Zabronione jest prowadzenie prowokujących rozmów. 🔹Zabronione jest wysyłanie wszelkiego rodzaju treści erotycznych. 🔹Zabronione jest przeklinanie oraz wulgarne zachowanie wobec członków Administracji oraz innych użytkowników. 🔹Zabronione jest nadużywanie wielkich liter oraz formatowania tekstu. 🔹Nie dopuszcza się wszelkiego rodzaju spamu i floodu. 🔸Zabronione jest reklamowania innych serwerów. 🔸Zabronione jest reklamowanie kanałów YouTube, Twitch (i każdego innego profilu związanego z platformami streamingowymi) i mediów społecznościowych. 🔹Zakaz nie dotyczy reklamowania przez użytkowników z rangą MINIYT/YT oraz Administracji. 🔸Zabronione jest kopanie będąc AFK oraz budowanie afczarek. 🔹Przez AFK rozumiemy niereagowanie na polecenia administracji. 🔸Zabronione są sojusze międzydrużynowe. §3 Postanowienia końcowe 🔸Każdy użytkownik jest zobowiązany zgłosić osobę łamiącą regulamin. 🔸Niezastosowanie się do regulaminu skutkuje wyciągnięciem konsekwencji. 🔸Wszystkie kary wymierzane są według określonego taryfikatora. 🔹Taryfikator serwera - Regulaminy i taryfikatory - Mineplay.pl. 🔸Regulamin jest własnością serwera, przez co nie należy go kopiować. 🔸Administracja zastrzega sobie prawo do: 🔹Zmiany regulaminu i poinformowania o tym Użytkowników. 🔹Karania za rzeczy nieokreślone w regulaminie w wyjątkowych sytuacjach. 🔹Zmiany taryfikatora i innych zasad panujących na serwerze. 🔹Pełnego zarządzania kanałami, wiadomościami, przedmiotami, budowlami i wszystkimi rzeczami związanymi z serwerem.
  1 punkt
 19. Witam, ostatnio kupiłem minecraft premium i mi nie ładuje skina, ani nie wykrywa na serwerze mi premki. Możecie coś z tym zrobić?
  0 punktów
 20. Propozycja została wdrożona. Wątek został zamknięty i przeniesiony do Archiwum.
  0 punktów
 21. Jeżeli masz dostęp do konta możesz zmienić hasło komendą /zmienhaslo
  0 punktów
 22. Logowanie premium zostało nadane
  0 punktów
×
×
 • Dodaj nową pozycję...