Skocz do zawartości

Lemvs

Gracz
 • Liczba zawartości

  5,366
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  118

Ostatnia wygrana Lemvs w dniu 14 Czerwca 2022

Użytkownicy przyznają Lemvs punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Lemvs's Achievements

 1. Tryb: EasyHC Opis propozycji: Dodać cooldown/usunąć czat wszystkich gildii, bo jedyne co się tam dzieje to wielki spam i syf.
 2. Omg jestem tam, mam nadzieję, że pomogłem!!
 3. Najwidoczniej ktoś przed nim stworzył konto z tą nazwą, musi zmienić swoją nazwę na wolną
 4. 1. Administracja nie ma obowiązku dostarczania Ci jakichkolwiek dowodów 2. Blokada na 3 dni za kopanie na AFK jest jeśli robi się to po prostu kopiąc na AFK, jeśli wykorzystuje się do tego jakieś programy, dzięki którym możesz się np. poruszać, to wtedy kara będzie taka jak za cheaty 😛
 5. Administracja nie przenosi niczego między kontami, możesz ewentualnie zmienić nazwę na koncie premium na taką, którą miałeś na non premium.
 6. Rangi na forum są rangami z serwera, jeśli nie widzisz tutaj swojej rangi, choć posiadasz ją na serwerze to dołącz na serwer i przełącz się pomiędzy lobby.
 7. Serwer posiadał pewne problemy, dlatego została włączona biała lista, nie jest to w żaden sposób związane z brakiem konta Minecraft Premium, spróbuj teraz dołączyć na serwer.
 8. Po połączeniu serwerów LJaymc oraz Mineplay nie było rang wyższych od MVP, więc rangi Hyper zostały podmienione na rangi MVP, które w tamtym czasie miały podobną cenę, później pojawiła się aktualizacja i doszły nowe rangi, więc ceny poprzednich zostały obniżone. Możliwość zmiany ceny po jakimś czasie jest czymś normalnym, więc nie ma możliwości ubiegania się o zwrócenie reszty od obecnej ceny rangi.
 9. Wszystko jest przypisane do nazwy, nie do konta, zmiana nazwy i wejście na serwer powoduje utworzenie nowego konta, a wszystko co posiadałeś przed zmianą pozostaje na poprzednim.
 10. Administracja nie przenosi niczego między kontami.
 11. Administracja nie przenosi niczego między kontami.
 12. Lemvs

  [Archiwum] Nick

  Skoro pokazuje Ci się taki komunikat, to konto z tą nazwą na serwerze jest już zajęte, więc nie możesz stworzyć konta z tą samą nazwą i inną wielkością liter. Musisz poczekać na następną zmianę nazwy.
 13. Platformy szkła, które spadną są losowo wybierane, jednakże ich ilość zależy od liczby graczy + 2, więc jeśli w grze jest dwóch graczy mogą spaść maksymalnie cztery platformy szkła.
 14. Administracja nie odpowiada za stracone konta.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...