Skocz do zawartości

[Archiwum] [Błąd] [Skyblock] Enchant na skyblock


xSajnox

Rekomendowane odpowiedzi

Tryb, na którym znaleziono błąd: Skyblock

Data znalezienia błędu: 07/09/2021

Opis błędu: Witam chciałbym zgłosić błąd jaki znalazłem na serwerze. Chodzi dokładniej o warp enchant na trybie skyblock. Kiedy chciałem zenchantowac książkę na moc Iv to wypadł mi inny enchant, potem chciałem zenchantować na grabież II a wyleciało mi przynęta II proszę coś z tym zrobić gdyż jest to naprawę denerwujący błąd.

Pozdrawiam xSajnox

Screen lub film, który wizualnie przedstawi napotkany błąd (niewymagane):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyblock jest postawiony na 1.12.2, więc na tamtej wersji nie powinno być takich problemów, natomiast możliwe, że na 1.16.5 proces zaklinania wygląda inaczej, przez co otrzymuje się inne zaklęcie niż to, które "miało" się otrzymać, jeśli problem występuje na 1.12.2 prosiłbym o nagranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o jakiś normalny format pliku lub wstawienie filmu na serwis YouTube ze statusem niepublicznym i przesłanie linku?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześle nowe nagranie gdyż na tym aktualnym znajduje się głos moich kolegów a nie chce mieć później problemów. Czy będzie mozna wysłać filmik na discordzie w wiadomości prywatnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij tutaj, dostęp do tematów w tej kategorii ma tylko administracja, nie ma czego się obawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...