Skocz do zawartości

[Archiwum] Utracone konto


0hhMistrzu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

jakiś czas temu straciłem konto premium  nick: zombek22, na którym była ranga MVP. Kiedy wchodzę z tym Nickiem przez nom premium mam napisane not authecinated  with minecraft.net . jest to spowodowane tym, że straciłem to konto zanim zostało nadane przymusowe logowanie hasłem. Niemoge teraz używać tego konta. Czy jest opcja aby mnie wyrejestrować czyli abym mógł grać na tym koncie z mc nom premium. Jeśli chodzi o dowód to mam ss kiedy na nim gram i np. jest ono zrobione na mail mistrzpl.mc@gmail.com jest to mój stary nick. Jeśli nie ma opcji wyrejestrowania mnie to proszę o przesunięcie rangi na inne konto, wiem, że administracja nie przesuwa rang, lecz jest to wyjątkowa sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie miałeś ustawionego hasła no to konto przepadło, jeśli miałeś zaloguj się z tego konta, które straciłeś na forum i opisz w dziale z błędami swój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem ustawionego hasła ponieważ miałem logowanie premium. A moim problemem było odzyskanie straconego konta więc to nie był błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro hasła nie masz to nie potwierdzimy, że konto Twoje było, także niestety, ale go nie odzyskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...