Skocz do zawartości

[Archiwum] [Błąd] [Bed Wars] Finalne zabójstwa, topka


alicyjka

Rekomendowane odpowiedzi

Tryb, na którym znaleziono błąd: Bed Wars

Data znalezienia błędu: 06/29/2021

Opis błędu: Witam, przychodzę z błędem dotyczącym mnie i moich statystyk bed warsowych. Chodzi mianowicie o to, iż zostały zresetowane one z wczoraj, mimo że nie było końca tygodnia. (Wczoraj [poniedziałek] wbiłam dokładnie 20 wygranych i 101 zabójstw finalnych) natomiast dziś tego już nie było, i mam wyczyszczone statystyki tygodniowe do 0. Osobiście jest mi troche tego szkoda, aczkolwiek nie znikneły one z ogólnych statystyk, tylko właśnie z tygodniowych. Więc czy jest szansa aby je przywrócić normalnie na miejsce, czy po prostu już tak zostanie? Osobiście jest mi troche tego szkoda, ale najważniejsze że nie znikły z ogolnych statystyk, ale mimo tego jest to blad, przez ktory stracilam jeden dzien wbijania w tygodniowej, takze licze na odpowiedz. Przepraszam ze strasznie niezrozumianie, ale nie wiem jak to dokladnie opisac. Zamieszczam zdjęcie z wczoraj.

Screen lub film, który wizualnie przedstawi napotkany błąd (niewymagane):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy nie widzi swoich wczorajszych statystyk, ponieważ z powodu pewnych problemów z zadaniami trzeba było coś zmienić, przez co zadziałało to również na statystyki, nic nie poradzimy, jeden dzień wiele nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...