Skocz do zawartości

[Archiwum] odzyskanie konta part 2


DajTrocheSkilla

Rekomendowane odpowiedzi

pisze kolejny post, albowiem poprzedni został przeniesiony do archiwum i nie miałam jak go edytować.

(jego treść znajduje się na samym dole)

czy to, że te konto jest premium i mam oczywiście do niego pełny dostęp (jak i do emailu) może coś dać? jego nazwa to Hinomciax i tak jak już pisałam, mam dostęp do emailu na którym te konto jest stworzone i jestem w stanie to potwierdzić. 

(również przepraszam, jeśli drugi post na ten sam temat zalicza się do spamu, lecz tak jak już pisałam poprzedni został przeniesiony do archiwum)

 

 

treść poprzedniego posta:

witam, czy daloby sie odzyskac konto, ktore utracilam w 2019 roku? wlasnie wtedy dostalam bana i no wiadomo, nie moglam jak wchodzic. akurat niedawno sie dowiedzialam, ze byl jakis unban czy cos i chcialem wejsc, ale zapomnialam hasla. czy daloby sie cos zrobic? chce tylko jeszcze powiedziec, ze w 2019 roku (wakacje jakos) chyba  nie mozna bylo polaczyc konta z emailem wiec sredniawo, jesli nie mozna tylko przez to ze nie mam polaczonego go z zadnym emailem (bo nie mialem takiej mozliwosci).

dziekuje za wszelka pomoc i mam nadzieje, ze mimo wszystko da sie to konto odzyskac, bo troche mi go szkoda - hajs wydany i w ogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie konta premium z tym nickiem nie jest równoznaczne z posiadaniem konta z tym nickiem na serwerze, nie jest to dowodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...