Skocz do zawartości

[Archiwum] odzyskiwanie hasła


zzzxD

Rekomendowane odpowiedzi

{pisze to z konta znajomego} gdy rejestrowałem sie na serwer zrobilem literowke w hasle teraz nie moge normalnie sie zalogowac na konto bo gdy wpisuje moje haslo ono jest nie poprawne. Na stronie nie zdazylem sie zalogowac i nie moge skorzystac z opcji odzyskaj haslo przez email, i pytam sie czy jest jakas inna opcja np wyslanie administracji dowodow ze konto do ktorego nie mam hasla jest moje. prosze o pomoc bo to naprawde fajny serwer i chcial bym na nim dalej grac i doladowac pieniadze, mam mc premium wiec nowego konta nie zrobie bo kosztuje 100zobraz_2021-02-24_103607.thumb.png.b451ccf343ef0c0f931168f89f4029a8.pngł a wolał bym wydać to na ten serwer. Jeśli ktoś wie co mozna z tym zrobić lub czyta to jakis admin to prosze o odpowiedz, z gory dzieki 

 

Edytowane przez zzzxD
zly screen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości odzyskania hasła, to, że ktoś ma konto premium z tym nickiem nie znaczy, że jest właścicielem konta z tym nickiem na serwerze, więc nie możemy na takiej podstawie zmienić komuś hasła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lemvs napisał:

Nie ma możliwości odzyskania hasła, to, że ktoś ma konto premium z tym nickiem nie znaczy, że jest właścicielem konta z tym nickiem na serwerze, więc nie możemy na takiej podstawie zmienić komuś hasła.

a jakieś nagranie z telefonu gdzie widac ze to moje konto lub podanie hasła ktore mialo byc poprawne?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...