Skocz do zawartości

[Archiwum] [Odwołanie] _vazrox_


_vazrox_

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Typ kary: Blokada
  2. Data kary: 10/01/2021
  3. Administrator który nadał kare: Nie wiadomo
  4. Twoje odwołanie: Dzień dobry. Piszę z taką sprawą. Gdy wróciłem ze szkoły chciałem wejść na serwer Mineplay.pl lecz ukazał mi się komunikat że mój adres IP został zablokowany na 3 dni, a najlepsze jest to że został on nadany 1,5h temu kiedy ja byłem w szkole. Proszę o wytłumaczenie dlaczego otrzymałem bana ? Przecież nic nie zrobiłem... Liczę na unbana. To już 2 raz w ciągu tego tygodnia kiedy dostałem bana bez powodu. Dziękuję, mam nadzieję że szybko rozwiążą państwo ten problem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to zrobiłem... Dalej mam bana... I jeszcze dostałem bana za przekroczenie dozwolonej ilości kont na kolejne 30 dni ?!?!?! Przepraszam bardzo ale to co tu się dzieje to jakiś skandal ! Niedość że dostałem bana ZA NIC to jeszcze dostałem bana na 30 dni za przekroczenie ilości kont ? a wszedłem z mojego konta ?! Przepraszam bardzo ale proszę mi to wytłumaczyć ! Nie wiem co się dzieje, to już kolejna taka akcja... jeszcze jedna i odchodzę z serwera bo to już przesada, gracz chce sobie pograć i pochillować i dostaje bana "za darmo"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...