Skocz do zawartości

[Archiwum] strata konta


PuscheenYT12

Rekomendowane odpowiedzi

Straciłam konto przez błąd serwera która automatycznie mi zmienił nazwe konta. Czy jest możliwość o przeniesienie wszystkiego czyli rangi doświadczenia monet do mojego ,,nowego konta ''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem, nie przenosimy niczego między kontami, a samej sprawy nie rozumiem, wyjaśnij co masz na myśli zrozumialej.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, rozumiem nie przenosicie

ale czy np jak za 30 dni odzyskam nick PuscheenYT12 bo teraz mam inny i jak go odzyskam to bede miec to wszytsko co miałam ?

a w razie czego jak nie to jest szansa żebyscie mi to jakby oddali, dali to co miałam czyli ranga monety itp czy nie usuwacie po tym jak kto zmieni nick na tym samym koncie a potem znowu ma ten sam?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer przypisuje wszystkie statystyki do nazwy, a nie konta, więc zmiana nazwy na koncie Minecraft Premium i wejście na serwer powoduje stworzenie nowego konta na serwerze, wszystko co zdobyłeś na koncie z poprzednią nazwą nadal się na nim znajduje, więc gdy będziesz chciał zmienić nazwę na tamtą będziesz miał to, co miałeś kiedyś i nie, niczego między kontami bez względu na sytuację nie przenosimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lemvs napisał:

Serwer przypisuje wszystkie statystyki do nazwy, a nie konta, więc zmiana nazwy na koncie Minecraft Premium i wejście na serwer powoduje stworzenie nowego konta na serwerze, wszystko co zdobyłeś na koncie z poprzednią nazwą nadal się na nim znajduje, więc gdy będziesz chciał zmienić nazwę na tamtą będziesz miał to, co miałeś kiedyś i nie, niczego między kontami bez względu na sytuację nie przenosimy.

wlasnie o to mi chodziło dziekuje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...