Skocz do zawartości

[Archiwum] Monety


Ben20xd

Rekomendowane odpowiedzi

Zastosowanie monet w grze na serwerze jest dość istotne np: do wydatków na tryby, tagi oraz dodatki wizualne ale większość graczy nie korzysta lub nie wydaje tych monet ito nie z powodu że nie chcą ale nie mają nic ciekawego na co mogliby wydać, niektóre osoby mają po 3mln monet i mają pokupowane klasy, dodatki i co jeszcze się da ja sam z resztą mam prawie 1mln a mam powykupowane 12 skinów mieczów na murder mystery wymaksowane klasy na skywars i cave wars oraz wszystkie tagi dostępne za monety. Monety mogłyby się stać walutą na forum za którą gracze mogliby kupować różne mniejsze lub większe dodatki wizualne lub przyznawać wątkom cenniejsze nagrody (tak jak działa to na steam) lecz ja sam myślę że to trochę za mało możliwości jak na takie forum więc zachęcam do pisania propozycji w tym wątku co jeszcze mogłoby się znaleźć w sklepie za monety jeżeli takowy powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinno się aż tak łaczyć forum z serwerem. Monety waluta na forum? Odnosze wrażenie, że chcesz zbytnio zapchać to forum. Forum to forum, forma komunikacji z graczami i administracja, a nie miejsce gdzie mozna spożytkować monety zdobyte na serwerze 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi monetami to trochę słaby pomysł :/ 

Ja na forum dodał bym oddzielną "walutę" którą dostawało by się np. za pisanie wiadomości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, cypi said:

Z tymi monetami to trochę słaby pomysł 😕

Ja na forum dodał bym oddzielną "walutę" którą dostawało by się np. za pisanie wiadomości. 

Popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Szmucki said:

mam wrażenie że po dodaniu osobnej waluty za pisanie niektórzy będą spamić

będą sposoby na rozwiązanie tego tak jak teraz nie da się nabijać wątków w kategorii 4fun oraz inne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...