Skocz do zawartości

[Archiwum] Paczka modów BlazingPack wersja 1.8.8


PabloTheMiner

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiecie coś szczególnego o tej paczce? Słyszałem, że ma cheaty. Jeszcze godzinę temu nie wiedziałem o tym, że istnieje taka możliwość. Szczerze mówiąc grając na tej paczce 3 ni temu po 3 godzinach dostałem bana za cheaty . Co ciekawe jest zabroniona na hypixelu i na wielu innych serwerach. A więc jeżeli wy lub wasz antycheat to wykrył, to czy moglibyście napisać, czy to jest prawda? Będzie to dla mnie bardzo pomocne, bo teraz szczegółowo analizuję mój program mc. Po prostu próbuję dodać jedno do drugiego.
PS: Jeżeli to prawda bardzo przepraszam. Nie wiedziałem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlazingPack raczej jest czysty, jedyne co to słyszałem że licznik odległości jest lub był zepsuty i boostował zasięg (tylko na liczniku, nie daje to reacha)

A co do twojego bana to może po prostu szybko klikałeś czy coś bo jak gram około tydzień na BP i nie mam bana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antycheat nie wykrywa wersji, z której gracz jest na serwerze tylko ruchy, czynności, które gracz wykonuje, więc niezależnie od tego czy gra się na czystej wersji czy na wersji, która posiada własne "zabezpieczenia" jest możliwość, by otrzymać blokadę, ale wpłynąć może na to wiele czynników, dlatego jeśli ktoś uważa, że otrzymał niesłuszną karę może się od niej odwołać. Co do samego tematu Blazing Pack'a, każdy ma na temat tej paczki inne zdanie, jednakże samo korzystanie z niej nie jest u nas w żaden sposób zakazane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...