Skocz do zawartości

[Archiwum] Problem z wejsciem na serwer.


ZurekKIELBASA213

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z dolaczeniem na serwer. Pokazuje mi komunikat Failed to login: Invalid Session (Try restarting your game)

Probowalem restart gry i z innych launcherow probowalem. Wiem jedynie, ze mialem kiedys problem z logowaniem podobny poniewaz na nicku zaczalem grac na koncie non premium, a potem zalogowalem sie z konta premium z tym samym nickiem i mialem taki problem, teraz jest podobnie tylko na odwrot poniewaz loguje sie z konta non premium znowu poniewaz zmienilem nick dla zartu itd itd i teraz mam problem z wejsciem na serwer. Chodzi mi o nick wargen_ moge podac pare dowodow ze tamten nick do mnie nalezy np jeden moze byc ze w historii nickow jak sie sprawdzi na np namemc.com mam wargen_ 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się z tego nicku na forum i z niego taką wiadomość napisz.

Edytowane przez Lemvs
  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale przeciez pisze ze nie moge a wtedy mialem taki nick na koncie premium to hasla zadnego nie mialem nawet to teraz nie moge nawet konta zrobic

Edytowane przez ZurekKIELBASA213
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie musisz sobie zmienić nick na koncie premium na tamten. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobilem to teraz i mi pisze zebym wszedl z nicku Wargen_ z duzej a nie wargen_ z malej, i teraz musze znowu czekac miesiac bo na serwerze musi cos takiego bezsensownego byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ZurekKIELBASA213 napisał:

Zrobilem to teraz i mi pisze zebym wszedl z nicku Wargen_ z duzej a nie wargen_ z malej, i teraz musze znowu czekac miesiac bo na serwerze musi cos takiego bezsensownego byc.

Na każdym serwerze to spotkasz :). Twoja wina że nie wiesz jaki nick miałeś.

Edytowane przez ShadOfBlack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...