Skocz do zawartości

[Archiwum] Haslo do konta.


Nikolcia_84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio zmienilam haslo do konto i je zapomnialam, probowalam logujac sie na forum zaznaczyc "nie pamietam hasla" ale gdy wpisywalam adres email, ktory jest do tego konta, pisalo, ze email sie wyslal ale go nie dostawalam na poczcie. Jestem zalogowana tutaj na forum, bo wczesniej sie logowalam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączasz wyszukiwarkę plików (w windowsie) --> wpisujesz %appdata% następnie klikasz .minecraft --> wchodzisz w folder logs, tam powinno być dużo plików i wyszukaj daty kiedy zmieniałaś hasło i otwórz ten plik, poszukaj tam czegoś typu /changepassword (twoje hasło) <-- i takim sposobem je znajdziesz.

 

Jeśli masz crystal lancher to napisz bo to inaczej prawdopodobnie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy juz weszlam w folder logs i chcem wejsc w date kiedy zmienialam haslo to mi pokazuje jakim sposobem to otworzyc bo mam do wyboru microsoft store itd. ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja klikam dwa razy to mi otwiera, ale spróbuj otworzyć przez "archiwizer winrar czy jakoś tak"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz darmowy program do otwierania tego typu rzeczy np. 7zip, gdy już otworzysz folder, otwórz dokument tekstowy z zapisem logów, to tam staraj się szukać hasła.

Jeśli działanie nie pomoże to administracja nic nie będzie w stanie zrobić.

Edytowane przez ReDiiiTPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...