Skocz do zawartości

[Archiwum] [Propozycja] [Skyblock] Chat i Scam


isio1

Rekomendowane odpowiedzi

Tryb: Skyblock
Opis propozycji: Cześć,
Na serwerze jestem od niedawna lecz zauważyłem już 2 rzeczy, które przydało , by się zmienić. 1 Jest oszukiwanie graczy przez innych graczy. Sposobem, by temu zapobiec może być:
a) dodanie możliwości dawania pieniędzy w wymianach [dołączony obrazek]
b) dodanie aukcji lub sklepów graczy w których zwyczajnie oszukać, by się nie dało.
Kolejny problem jaki napotkałem to chat.
Odczytanie czegoś sensownego na czacie mija się z cudem przez omijanie antyspamu. Polega to na mniej więcej czymś takim:
Ala ma kota,
Ala ma kota v2,
I może to iść nawet do setki w ciągu 5 minut! Jednak tutaj rozwiązaniem nie może być automat tu potrzeba człowieka. Moją propozycją są czatownicy, czyli osoby które są doświadczone, zaufane i co najważniejsze aktywne. Mieli, zaśmiecającychby oni za zadanie upominać lub jeśli to nie skutkuje karać użytkowników, spamiących, piszących wulgaryzmy, czy chat. Jak wspominałem na serwerze jestem od niedawna, więc jest możliwe, że tacy czatownicy są, ale jeśli tak to sugeruję zmianę na bardziej aktywnych ponieważ ja, żadnego nie spotkałem mimo ciągłego grania od paru dni. Mam nadzieję, że propozycje podane przeze mnie zostaną rozpatrzone. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

IMG_20210127_223825.jpg

IMG_20210127_223939.jpg

Edytowane przez isio1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @isio1

Co do twojej propozycji to wkrótce zostanie dodany rynek, który zapobiegnie dużej ilości oszustw, a co do łamania regulaminu serwera na chacie na skyblocku, od tego jest administracja i ona kara takie osoby, jeżeli jakaś osoba nie została ukarana zawsze możesz nam pomóc zgłaszając ją w dziale "Zgłoszenia" na forum. 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...