Skocz do zawartości

[Archiwum] minecraft premium


pogba_killer

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przenosimy nic między kontami, nie jest winą serwera, że nick był zajęty 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze przestane grac na tym serverze

 ja i moich 10 kolegow idziemy na inny server skoro nawet glupiej rangi za 80 zl nie mozna przeniesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zmusza Cię do grania na tym serwerze, dlaczego administracja nie przenosi rang? Wszystko jest przypisane do nicku, co za tym idzie, przy średnio 1500 osób online na serwerze, dużo osób chciałoby sobie przenieść na nowy nick, nowe konto rangę, a administracja wtedy by tylko siedziała i przenosiła rangi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin płatności:

1. Korzystając z naszych płatnych usług akceptujesz poniższy regulamin, nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go.

8. Nie przenosimy środków pieniężnych, przedmiotów, ani rang na inne konta.

Następnym razem czytaj regulamin, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pogba_killer napisał:

ok ale to inna sytuacja podczas gdy kupujesz premke a nie zmieniasz nick bo ci sie stary nie podoba

 

po prostu musisz zostać na nou premium jeśli chcesz mieć range, lvl itp. A jeśli chcesz mieć skina to musisz grać na premce. (jak ja bym miał taki wybór to bym wolał mvp a nie skina)

 

Możesz jeszcze zgłosić propozycję o przenoszeniu kąt tutaj --> https://forum.mineplay.pl/index.php?/forum/11-propozycje/

 

Ja też nie mam premki, a chciałbym mieć tylko że mam taki sam problem jak ty, że nie będę miał rangi i tak dalej.

Edytowane przez cypi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...