Skocz do zawartości

[Archiwum] [Błąd] [Bed Wars] Bugi i błędy


ATatarka

Rekomendowane odpowiedzi

Tryb, na którym znaleziono błąd: Bed Wars

Data znalezienia błędu: 03/04/2021

Opis błędu: Droga administracjo, przychodzę do was z wieloma problemami odnosnie waszego serwera mineplay (ljaymc).

Zacznę może od faktu, iż nie każdy gracz może odwołać się od bana. Na serwerze są gracze, którzy korzystają z wersji minecraft premium, którzy do wejscia na serwer nie potrzebują hasła. Wtedy przychodzi problem z zalogowaniem sie do waszego forum.

Bany. Zacznijmy od tego ze mozna by bylo uswiadomic administracji, ze inni gracze potrafia klikac szybciej (mam tu na mysli metodami tj. dragclick albo butterfly), moze doszkolić ją w niektórych aspektach, bo nie oszukujmy się, są poprostu "do bani".

Drugą częścią problemów z banami jest zaskakujące pojawianie ich się znikad. Tz. mój znajomy (UND3RFISH) dostał bana dnia 2021-02-21, a "w trakcie" rzekomego bana ze spokojem bez problemów mogliśmy grać na waszym serwerze. Dla potwierdzenia tego mogę podać link do filmow na yt z dnia 2-03-2021
perspektywa moja: https://www.youtube.com/watch?v=jWlcjG5O7f0
perspektywa UND3RFISHA: https://youtu.be/jgl1lKCUdTQ
jest to ta sama gra, z tego samego dnia, wrzucona przed, a teorytycznie po dostaniu bana

Droga administracjo, radziłabym zająć się naprawieniem systemu z banami, oraz doszkoleniem administracji, a nie karaniem niewinnych graczy, którzy czasami nawet nie mogą odwołać od bana.
Razem z UND3RFISHEM cieplutko pozdrawiamy i czekamy na rozwiązanie sprawy.

Ps. "Zbanowany przez Mequx"

Screen lub film, który wizualnie przedstawi napotkany błąd (niewymagane):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj
Administracja nie zabiera nikomu możliwości odwołania się od bana, osoba posiadająca logowanie premium, może sobie ustawić hasło, przy użyciu komendy /haslo [nowehaslo], nie trącąc przy tym logowania premium, a zyskując możliwość zalogowania się do forum. 

Administracja kieruję się zgłoszeniami z Anty Cheata oraz "słyszalnością" kliknięć. Nasz zespół posiada osoby, które dostatecznie znają się na metodach i szybkością klinięć.
Każdy jest tylko człowiekiem i może się mylić. 🙂

Bany pojawiające się znikąd to zasługa routerów graczy, przykładowo gracz grając w czwartek, nazajutrz dostaje bana z datą sprzed 10dni. Jest to spowodowane zmianą IP, często gracze nie konfigurują routerów, żeby uzyskać statyczne IP. Router przy każdym włączeniu lub po określonym czasie zmienia IP (na takie, które np. należy do osoby już zbanowanej). Stąd częste skargi graczy. 

Mam nadzieje, że wystarczająco wytłumaczyłem sprawę. 
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, zadawaj śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ustawienia hasła, nadal się nie zgodzę, gdyż osoba z banem nie ma jak ustawic go poprzez komende /hasło gdyz przez bana nie moze wejsc na serwer i odbiera sobie przyjemnosc z gry na 14 dni (no w tym przypadku akurat 3). Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nadal może to zrobić tak jak w waszym przypadku za pośrednictwem kolegi, bądź stworzyć kolejne konto, wg. regulaminu gracz może posiadać 3 konta.

Również dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...