Skocz do zawartości

[Archiwum] kradziesz


Im_Batman

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry podajrze ze wy roku 2019/2020 zakupialem range mvp+ na koncie jankopolia gralem sobie na scyblocku i wszystko bylo git ale nadeszla nowa edycja i niechcialo mi sie od nowa wiec przestalem na jakis rok grac na ljaymc/mineplay jak chcialem wejsc na serwer i wpisywalem moje haslo nie dzialalo na dowod ze to ja moge pokazac moje stare filmy bo nnagrywalem z niego filmy pilnie prosze o odpowiedz albo zwrot pieniedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Im_Batman napisał:

Dzien dobry podajrze ze wy roku 2019/2020 zakupialem range mvp+ na koncie jankopolia gralem sobie na scyblocku i wszystko bylo git ale nadeszla nowa edycja i niechcialo mi sie od nowa wiec przestalem na jakis rok grac na ljaymc/mineplay jak chcialem wejsc na serwer i wpisywalem moje haslo nie dzialalo na dowod ze to ja moge pokazac moje stare filmy bo nnagrywalem z niego filmy pilnie prosze o odpowiedz albo zwrot pieniedzy

Napewno zostalo skradzione dlatego ze to jak przestalem grac mialem 30 lvl a teraz okolo 50

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, załóż proszę nowe konto na serwerze i zaloguj się na discorda. (/discord) - wpisujesz. Zgłoś się do nas na tickecie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...