Skocz do zawartości

picnawode

Tester
 • Liczba zawartości

  480
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

532 wyświetleń profilu

picnawode's Achievements

 1. picnawode

  Skin

  Aktualnie administracja nie nadaje logowań premium z powodu prac technicznych.
 2. picnawode

  Skin

  Pewnie nie masz logowania premium
 3. picnawode

  Ranga

  Z tego co widzę administracja nie przenosi rang i złotówek na inne konta, zerknij na stronę, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.
 4. Niestety nie wiem kiedy będzie nowa edycja, jednak nowe edycje są średnio co pół roku, a datę startu edycji masz podaną przy wyborze na jaki skyblock chcesz się udać
 5. Wyspa się resetuje tylko gdy właściciel wyspy sam nią zresetuje albo gdy zacznie się nowa edycja, wtedy wszyscy mają resetowane wyspy
 6. Tak rozwód jest płatny i kosztuje 2.46 zł
 7. Musisz wejść na serwer, zalogować się i wpisać /haslo <nowe hasło>
 8. Administracja nie przenosi rang i statystyk na inne konta Możesz to znaleźć w regulaminie płatności
 9. Juz raczej nie odzyskasz tego konta do czasu aż nie przypomnisz sobie hasła do tego konta
 10. Jak skyblock zostanie zaktualizowany do wersji 1.18 pewnie tak
 11. Jeśli chodzi ci o skyblock to już jest wersja z działającym redstone i wersją 1.18, jest to skyblock ljaymc. Jeśli masz na myśli free build albo inne tryby to nie mam pojęcia kiedy to się stanie i czy to się stanie
 12. Tryb, na którym znaleziono błąd: Murder Mystery Data znalezienia błędu: 08/02/2021 Opis błędu: Można się zakleszczyć w dziurze na koordynatach 19 71 36, na mapie Kanały Screen lub film, który wizualnie przedstawi napotkany błąd (niewymagane):
 13. Jest może przewidywany czas kiedy taka komenda by mogła zostać wprowadzona na całym serwerze albo chociasz na trybie bed wars?
 14. Tryb: Cały serwer Opis propozycji: Chciałbym aby została wprowadzona komenda /nick albo podobna aby zmienić nasz aktualny widoczny dla graczy. Na jednym z odcinków u Youtubera Assasinek w którym grał na serwerze mineplay.pl z jego aktualnym właścicielem czyli mateuluszem. W odcinku mateulusz zmienił swój nick by nie było fokusów na range i nick. Również to by się przydało dla graczy którzy osiągnęli 130 lvl albo kupili sponsora/Mvp++, niedość, że dzięki temu serwer mógłby więcej zarobić to nadodatek lepsi gracze by nie dostawali fokusów na różnych trybach. Sam z doświadczenia wiem, że taka komenda by się przydała. Sam często dostaje fokusy na trybach bed wars/cave wars gdyż jestem tam znanym graczem, nie da się w taki sposób grać gdy dostaje się 7 vs 1 na trybie bed wars solo albo 3 vs 9 na trybie bed wars trio. Filmik o którym wcześniej wspomniałem udowadnia, że taka komenda jest możliwa do zastosowania na mineplay. Nie zaszkodzi ona graczą innym, a natomiast pomoże graczą z rangą albo maksymalnym levelem.
 15. Chciałbym poprosić jakiegoś admina czy by mi wpisał komende premium, gdyż posiadam konto i nie mam logowania premium jak inne osoby z minecraft premium.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...