Skocz do zawartości

SfenKerPL

MVP++
 • Liczba zawartości

  28
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

908 wyświetleń profilu

SfenKerPL's Achievements

3

Reputacja

 1. Cześć, Czy mogę zmienić konto z Premium na NonPremium? (tzn. wyłączyć logowanie premium?)
 2. taka prawda, czego oczekujesz od osoby niepełno sprytnej mającej problem z podstawowymi czynnościami życiowymi takimi jak oddychanie czy chodzenie.
 3. informatyka (programowanie c / cpp, c# java i python), ekonomia (mój obecny kierunek w technikum) i matematyka
 4. Jak chcesz poniżej zamieszczam tobie przykładowy kod, jak chcesz żeby nie pokazywało wiadomości jak gracz nie ma rangi to odkomentuj fragment kodu. @EventHandler(priority = EventPriority.MONITOR) public void onPlayerJoin(PlayerJoinEvent event) { if (event.getPlayer().hasPermission("annoucement.join.vip")) event.setJoinMessage(ChatColor.translateAlternateColorCodes('&', String.format("&r &2>&a>&2> &a[VIP] %s &7wszedl na serwer.", event.getPlayer().getName()))); // else event.setJoinMessage(""); }
 5. SfenKerPL

  Plugin na lvl

  Jak już to NetworkLevels, jak chcesz plik z pluginem bo jestem nabywcą legalnej kopii napisz wiadomośc na priv.
 6. SfenKerPL

  CaveWars

  Możesz użyć jakiegoś pluginu na skywars, bo działa to podobnie. Tylko zalecałbym plugin na skywars bez napełniania skrzynek albo po prostu wyłaczyć title w takim pluginie 🙂
 7. SfenKerPL

  Serwer

  3,79 zł tygodniowo (~ 14 zł / miesiąc) Osobiście z własnego doświadczenia polecam tobie crafthost lub craftserve.
 8. Jak pisze jakiś plugin to tylko na swój serwer lub dla klientów. Ja nie chce tutaj się reklamować ani sprzedawać nic osobą z tego forum, po prostu nie chce dostać bana.
 9. @MK092 poniższe wtyczki które zamieściłem są płatne.
 10. @cypi ten plugin na bedwarsy nie jest najlepszy i też nie jest najgorszy są lepsze pluginy od tego. @MK092 poniżej zamieszczę tobie listę pluginów na bedwars z łatwą konfiguracją i w miarę bez błędów. Jak żaden ci nie podpasuje to będziesz musiał sam sobie napisać plugin na bedwars. BedWars1058 Marcley's BedWars (Tylko dlatego dałem bo są częste aktualizacje) I to są jedne z lepszych pluginów na bedwars, osobiście używałem kiedyś BedWars1058 aktualnie używam własnoręcznie napisanego pluginu.
 11. Crafthost / craftserve, dokładasz tylko 10 zł i masz "nielimitowaną pamięć ram" itp chociaż ram jest i tak ograniczony.
 12. Tak, mój serwer będzie na stał na maszynie dedykowanej w przeciwieństwie do serwera tego pana @piotrasgames4yt który będzie stał na cuddi.
 13. Ja sobie nie życzę żebyś wypowiadał się na temat mojego serwera.
 14. LJayMC ma pewnie maszynę dedykowaną biorąc pod uwagę ilość graczy większość zwykłych hostingów by się zapaliła.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...