Skocz do zawartości

[Archiwum] Mineplay a forum


Ben20xd

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer mineplay jest mocno połączony z forum jak na te chwilę np: za pomocą logowania tym samym hasłem i nickiem co w grze ale żeby w samym forum znaleźć jakiekolwiek informacje o graczu to trzeba się wysilić i efekt i tak będzie taki że znajdziemy nick rangę i to wszystko, przydałyby się inne informacje takie jakie mamy dostępne w grze czyli dla przykładu poziom gracza i postęp lub z kim dany gracz ma ślub lub czy w ogóle go ma, nie wspominając już o tym kto ile ma monet lub z kim ślub informacja kto jaki ma poziom czy rangę może się okazać istotna w wielu wątkach :. dla przykładu w wątku o którym pewien gracz z dość niskim levelem zapytałby się jak to jest że wiele osób jest lepsza na skywars i lepiej umie korzystać z danej klasy ktoś z 24levelem odpowiedziałby w jeden sposób bo może grać tylko w ten tryb oraz trochę mniej czasu niż gracz z 58levelem lub dla przykładu 110levelem, wtedy wiadomo kto gra od dłuższego czasu i ma większe doświadczenie (nie mówię już tu o tym że skill to nie to samo co level ale nawet osoba ze skillem w pvp będzie miała problem z 106levelem grającym w bedwars która zna mechaniki gry na wylot) W oknie profilu mogłyby się znaleźć jeszcze inne przydatne informacje jak takie czy dany gracz jest online na serwerze lub nawet gdzie dokładnie (oczywiście wiem że rozwiązanie takie będzie trudne do zrobienia oraz jeszcze trudniejsze do udźwignięcia  przez serwer bo monitorowanie graczy 24/7 gdzie dokładnie są czy mają konto na forum jak tak to jakie na jakim trybie grają etc musi swoje zasoby zjadać 😕 ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym wspomniałeś to według mnie już osobna bajka - panel gracza. Moim zdaniem forum powinno służyć tylko do komunikacji, a nie do przegladania statystyk i informacji o graczach 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...