Skocz do zawartości

[Archiwum] Nie skin ale premka


ShadOfBlack

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniałem sobie mój pierwszy nick na jakim grałem na serwerze, który z czasem zapomniałem i starciłem dostęp do konta. Przez ten czas ktoś zmienił nick na premce na mój stary i który dziś sobie przypomniałem. Gdy próbowałem wejść na serwer pisało mi że konto nie jest zweryfikowane na minecraft.net (czyli żeby wejść muszę mieć dostęp do premki z tym nickiem. Czy jest jakaś możliwość jakoś wejść na serwer bez zmieniania nicku na premce/kupowania kolejnej premki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ShadOfBlack, miałeś ustawione logowanie premium na tym starym nicku? (oznacza to że po prostu wchodziłeś na serwer i logowało cię automatycznie bez wpisywania hasła)

Edytowane przez Tekoid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tekoid napisał:

@ShadOfBlack, miałeś ustawione logowanie premium na tym starym nicku? (oznacza to że po prostu wchodziłeś na serwer i logowało cię automatycznie bez wpisywania hasła)

Na starym nicku nie posiadałem premki, było to konto non-premium i jedno z ników tej osoby (mine.ly/LemonProGamer.1) to właśnie moje konto. Stało się tak, gdy dana osoba zmieniła nick na ten na którym się logowałem.

Edytowane przez ShadOfBlack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że gdy grałeś na tym koncie to było ono nonpremium, ale gdy ta osoba zmieniła nick na twój stary to jest ono już premium i nie mozesz się na nie zalogować tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest ten stary nick? Jeśli jest naprawdę wolny to musiałbyś go zająć poprze zmianę nicku na niego abyśmy mieli dowód że to konto należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam hasło do tego konta bo sobie przypomniałem, a dokładniej to znalazłem na dysku. Problem leży w tym, że nie mogę wejść na serwer ze względu na to, że ktoś zmienił nick na premce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje konto ma nałożone blokadę za multikonta, napisz ponownie gdy takowa blokada się skończy.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...