Skocz do zawartości

[Archiwum] zglaszanie


iceYY56

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie jak siedze na skyblocku nie raz dostalem muta za spam albo za zasmiecanie chatu ale mam pytanie

jak sie zglasza wlasnie o spam i o zasmiecanie chatu bo wczoraj nie dalo sie pisac z nikim tak spamili na tym chacie i caly czas z &k nie dalo sie nic napisac mogl bym wiedziec jak sie nnazywaja te komendy albo zglaszanie bo na /zglos tam nic nie ma

Edytowane przez iceYY56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj - na forum możesz zgłosić gracza łamiącego regulamin. Podsyłam Ci linka do odpowiedniej zakładki > https://forum.mineplay.pl/index.php?/forum/13-zgłoszenia/

Wystarczy, że zdobędziesz dowód w postaci screena (dowód musi zawierać datę) gdy gracz łamie regulamin i prześlesz jako zgłoszenie w odpowiedniej zakładce na forum. Pamiętaj, zgłoszenie nie może przekraczać 2 dni - w takim przypadku nie zostanie rozpatrzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^

Wyżej zostało wyjaśnione. Dodam tylko od siebie, że również możesz zgłaszać graczy jakiemuś administratorowi na pv na discordzie, to już jak ci wygodniej. Oczywiście jeśli nie będziesz posiadał dowodu z widoczną datą to zgłoszenie zostaje z automatu odrzucone, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...