Skocz do zawartości

[Archiwum] [Propozycja] [EasyHC] Limit gemów + Kopanie AFK + Otchłań + Fosa + Ceny w sklepie + Beacony


JulekKiwalski

Rekomendowane odpowiedzi

Tryb: EasyHC
Opis propozycji: Kiedy sobie kopałem na afku w nocy na skrypcie, to nagle mnie wywaliło z serwera, bo reloadowaliście serwer, żeby włączyć kity i efekty. Istnieje też plugin "PlugMan" przez który mozecie plugin wyłączyć i włączyć. 765.6K Gemów jest trochę za mało, patrząc na ceny w sklepie. Otchłań mnie wkurza i to bardzo, ponieważ według mnie, jest ona zbyt często i mi raz zabrało kilof 6/3/3 (Miałem zapasowy). Regulamin na fosę jest troche bez sensowne, ponieważ nie jest to SkyBlock, lub FreeBuild, oraz na większości sieciach Minecraft jest to dozwolone. Bardzo mi się podoba sklep w pluginie EconomyShopGUI+ u was, że niektóre ceny były za tanie na starcie, później zbyt drogie, a teraz po nocy są idealne. Pomimo tego, że są włączone Efekty, nie działa Beacon.

Tryb mi się bardzo podoba, oraz myślę, że jest to dobrze dopracowany tryb. Gildia HCD również lubi tą edycję.
Daje jej solidne 8,5/10

Edytowane przez JulekKiwalski
Zoorientowałem się o beaconach, więc to sprawdziłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JulekKiwalski zmienił tytuł na [Propozycja] [EasyHC] Limit gemów + Kopanie AFK + Otchłań + Fosa + Ceny w sklepie + Beacony

Dziękujemy za opinię. Nadal się uczymy, dlatego każda opinia jest dla nas cenna. Wydłużyliśmy otchłań na 3 minuty, beacon jest dopiero od 5 dnia edycji. 

Wątek został zamknięty i przeniesiony do Archiwum.

Edytowane przez kacpiklPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...