Skocz do zawartości

[Archiwum] Zabrana ranga YouTube.


Rambek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj została mi zabrana ranga Youtuber na waszym serwerze Discord oraz Minecraft. Skontaktowałem się z administracją i otrzymałem taką wiadomość:

Hej, nie wiem czy odczytałeś więc masz tu jeszcze raz bo widzę że opuściłeś serwer.
Hej, szybkie opis sytuacji: twoje zachowanie dzisiaj w nocy było nieodpowiednie. Sprowokowałeś cały czat twoim zachowanie, robiłeś to podstępnie. Tłumaczyłeś się że oni ciebie zaatakowali jako pierwszego, lecz odpisałem ci jak powinieneś zachować się w takiej sytuacji. Ty zamiast ich zgłosić i zignorować zacząłeś się z nimi bawić i ich prowokować w sposób, który może nie od razu widać.
Po jakimś czasie poprosiłem ciebie abyś przestał, ty odpisałeś "Juz" a chwile po tym robiłeś dokładnie to samo. Zostałeś wyciszony na 1 godzinę to zaczeliśmy pisać w wiadomościach prywatnych.
W wiadomościach prywatnych pisałeś że sprowokowałeś czat aby zrobić sobie filmik, cytuje "Uznalem ze se beke z nich zrobimy I nagramy odc jak udaje debila, a oni placza". Wykorzystywanie członków serwera w negatywny sposób aby zrobić sobie film do mediów społecznościowych jest jak dla mnie strasznie nieodpowiednim zachowaniem. 
Potem próbowałeś mi wmówić że administrator może ci zabrać rangę tylko dlatego że gracze niby wywołują na nim presje, cytuje ""Beda mnie reportowac za nic, Beda mowic ze nie mam filmow z mp, a mam Az w koncu Mawik sie wkurzy i zatwierdzi A Mawik jest czlowiekiem, woec pewnie za 50 reportem sie znudzi". Wytłumaczyłem tobie że decyzja leży po stronie administracji, nie graczy.
Po zakończeniu tego spytałeś się mnie czy za wiadomości prywatne coś robimy, odpisałem że nie, bo regulamin nie obowiązuje wiadomości prywatnych, ale że ryzykujesz tym rangę, bo chciałeś prowokować graczy dalej w wiadomościach prywatnych, co według mnie jest zachowaniem niedopuszczalnym.
Napisałeś jeszcze "Szkoda ze dymkw nie mozna robic".
Na koniec chciałeś się wytłumaczyć tym że przecież nie nagrałeś takiego filmiku i że nie miałeś zamiaru. Patrząc na kontekst całej rozmowy i twojego zachowania na czacie widać że zamiar był.
Mam nadzieje że zrozumiesz co zrobiłeś źle i że to się nie powtórzy. 
~ KCplayerGessler#6491 12:50 07.01.2022

Tutaj wyjaśnienia:

Hej, nie wiem czy odczytałeś więc masz tu jeszcze raz bo widzę że opuściłeś serwer.
Nie opuściłem serwera tylko dostałem dwa warny przez to, że ktoś napisał że można pisać 6 capslocków. I napisałem odrazu dwa zdania, w których znajdował się CapsLock. Pierwszego warna dostałem odrazu, a drugiego jakimś powodem po jednym dniu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się że ci usuneli, nieodpowiednie zachowanie np. wyzywanieobrażanie osób, wykozystywanie osób jest zakazane dla każdego a osoby z rangą YT które tak zrobiły tracą range, inne osoby dostają mute, aby mieć range z powrotem musisz napisać do administracji.  Odpowiedz do tego tekstu: "Uznalem ze se beke z nich zrobimy I nagramy odc jak udaje debila, a oni placza" , napisze to bo chyba nie zauważyłes, nie straciles rangi za to co napisałeś w wyjaśnieniach, utraciłeś range za wykozystywanie członków serwera a takie coś jest karalne na tym serwerze.

Edytowane przez McMasterKacperYT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem regulaminu YT. Jak wykrozystywałem, robiłem dowody do administarcji, jak mnie wyzywają

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się że ci usuneli, nieodpowiednie zachowanie np. wyzywanieobrażanie osób, wykozystywanie osób jest zakazane dla każdego a osoby z rangą YT które tak zrobiły tracą range, inne osoby dostają mute, aby mieć range z powrotem musisz napisać do administracji.  Odpowiedz do tego tekstu: "Uznalem ze se beke z nich zrobimy I nagramy odc jak udaje debila, a oni placza" , napisze to bo chyba nie zauważyłes, nie straciles rangi za to co napisałeś w wyjaśnieniach, utraciłeś range za wykozystywanie członków serwera a takie coś jest karalne na tym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie nagrałem nic...  Przecież napisałem w poście, że nic nie nagrywałem, bo administraytor powiedział, że jest to nieodpowiednioe, więc karzecie za coś co nie zrobiłem XD?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie, bo nie wiem? Że mnie wyzywali? Czy za takie coś

Osoba z serwera: Hej, Rambek fajne czity, super że psujesz innym gre
Ja: Ok, dzięki ale nie psuje innym gre, bo to zlepka modów do zwiedzania świata w GTA V i czity do grania z kolegami na HvH, na których nie da się grać turniejowych, bo są wykrywalne.

 

Porównanie, jak pisałem wieczorem:
Osoba z serwera: Hej, Rambek fajne czity, super że psujesz innym gre
Ja: Dzięki, jestem w tym specjalistom, mój kolega to haker Bonzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, McMasterKacperYT napisał:

OKEJ CHLOPIE DOBRZE ZE CI ZABRALI TĄ RANGE BO NIE ROZUMIESZ CO SIE DO CIEBIE PISZE

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...