Skocz do zawartości

Jak dać permisje komuś na WorldEdita tylko na jednym świecie?


cypi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam taki problem, chcę dać permisje na używanie worldedita (worldedit.*) dla rangi [Budowniczy], dałem tą permisje lecz budowniczy może wpisywać //set 0, zaznaczać teren na spawnie. Chcę dać tą permisje tylko by budowniczy mógł używać worldedita na świecie "Budowanie".

Plugin na rangi: PowerRanks (nie chce go zmieniać bo wszystkie rangi są zrobione)

Oprogramowanie: Spigot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym jest PowerRanks ale jeśli chodzi o uprawnienia, to zajrzyj może w LuckPerms, który ma opcje nadawania uprawnień na świat jak i na serwer, w przypadku kilku trybów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PowerRanks to taki plugin na rangi, testowałem LuckPerms ale nie umiem go zkonfigurować XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, cypi said:

testowałem LuckPerms ale nie umiem go zkonfigurować XD

jakby ci nie pykło z powerranks to napisze ci krótki poradnik jak z luckyperms korzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze po testuje to PowerRanks a jak nie to ci napisze i się przerzucę LuckPerms 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 1/18/2021 o 4:15 PM, cypi napisał:

@Ben20xd dało by rade żebyś napisał ten poradnik jakiś krótki podstawy jak zrobić range, jak ją nadać itp.

 

Sorki że tak odgrzebuję temat, ale poradnik Znajdziesz tutaj.
A co do LuckPerms to może na pierwszy rzut oka wygląda skomplikowanie ale jest prosty i intuicyjny, na dodatek możesz tworzyć rangi, usatawiać permisje i wiele więcej w bardzo prosty sposób przy użyciu ich edytora online do którego dostęp uzyskasz po wpisaniu w grze komendy

/lp editor

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, THEzombiePL napisał:

Sorki że tak odgrzebuję temat, ale poradnik Znajdziesz tutaj.
A co do LuckPerms to może na pierwszy rzut oka wygląda skomplikowanie ale jest prosty i intuicyjny, na dodatek możesz tworzyć rangi, usatawiać permisje i wiele więcej w bardzo prosty sposób przy użyciu ich edytora online do którego dostęp uzyskasz po wpisaniu w grze komendy



/lp editor

 

Wiem ja luckperms na serwie mam już z 2tg xd , ale dzięki za odpowiedź 😉

Edytowane przez cypi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...