Skocz do zawartości

[Archiwum] nie mogę się zalogować


olafoGXPL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Chciałbym poprosić o możliwość zmiany hasła, bo byłem w miejscu publicznym i mój kolega zobaczył jak wpisywałem hasło i straszył mnie, że zaloguje się i zmieni mi hasło. Dzisiaj rano chciałem się zalogować i hasło było niepoprawne. Zależy mi na odzyskaniu tego konta, bo ostatnio kupiłem rangi. 989560034_OperaZrzutekranu_2021-09-15_125044_tlauncher_org.thumb.png.d959ef05035fd2ab8a75d61e17e49189.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę o możliwość zmienienia hasła żebym mógł odzyskać swoje konto,bardzo mi na tym zależy.Z góry bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości, nie odpowiadamy za skutki nienależytego dbania o swoje konto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, Jestem mamą Olafa, syn wczoraj bez problemu logował się na swoje konto a dziś nie może i wiem że do was pisał i mówicie że nie ma możliwości odzyskania konta ja kupowałam mu rangi które chciał i co teraz ma to wszystko stracić? Nie rozumiem dlaczego nie ma możliwości odzyskania konta przecież wszystko robił tak jak zawsze a dziś nie mógł się zalogować z tego co wiem możecie podać to hasło co jest teraz używane na tym koncie. proszę o podanie hasła a jeżeli nie to proszę o kontakt do właściciela serwera żebym mogła się z nim skontaktować w tej sprawie. bo nie może być tak żeby konto przepadło. Nie może być tak że dziecko nie może odzyskać konta w które włożyło pieniądze, w każdej grze jest taka możliwość żeby odzyskać hasło nie wiem dlaczego tutaj takiej możliwości nie ma. Iwona Kordala~

Edytowane przez olafoGXPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z zasadami serwisu, w których takie postanowienia są zawarte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A konkretniej z tym, skoro kolega mógł zobaczyć hasło, to nie było należycie dbane o bezpieczeństwo konta, więc nie ma możliwości zrobienia czegokolwiek w tej sprawie. 

 

Screenshot_20210915_151605.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jeśli hasło zostało zapomniane do konta, z którego jest się zalogowanym, to możemy zmienić logowanie konta na premium, tak, aby przebiegało ono bez potrzeby podania hasła, jednakże do tego zabiegu potrzebne jest posiadanie konta Minecraft Premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściciel również w tej sprawie nic nie zrobi, są ustalone zasady, których się trzymamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto Minecraft Premium z tą nazwą jest wolne, więc jest możliwość zakupienia go, by móc odzyskać konto na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By móc logować się jak na serwerach premium, czyli bez potrzeby podawania hasła, innej możliwości nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprosisz nas o zmianę logowania to nie będziesz musiał podawać hasła i będziesz mógł grać, tylko ważne jest też by dotyczyło to konta, z którego teraz piszesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli masz zamiar kupić konto premium to pamiętaj, by ustawic taką samą nazwę, zważając również na wielkość liter i by przy tworzeniu konta Microsoft wybrać lepiej datę urodzenia, która oznacza pełnoletniość, lub kupić konto na konto rodzica, by nie było potem problemów z brakiem możliwości grania na serwerach premium. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...