Skocz do zawartości

[Archiwum] zmiany ogólne na ljayu


_Starlord_123

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że obecnie naprawiacie obecne tryby itp itp ale mówmy prawdę, era jak można tak to nazwać sky blocków się skończyła, nudzą się one już wszystkim, a to że serwer od prawie 2/3 lat nie miał żadnej NOWEJ aktualizacji trybów oprócz map poprawiania błędów albo przejścia na 1.8 (pvp) na BW to sensu według mnie nie ma, nie lepiej już usunąć skyblocka i wymyślić coś NOWEGO, co dałoby drugie życie serwerowi bo ustalmy jak rok temu skyblocki były FULL i bez rangi nie dało się wejść to teraz gra tam po 50/60 osób i co to daje? Nic według mnie, jak dla mnie powinniście wywalić skyblocka W SZEGÓLNOŚCI a wprowadzić np nowe tryby murdera WŁASNORĘCZNIE WYMYŚLONE a nie że pojawi się nagle "Infekcja" albo inne kopie 1 do 1 z innych serwerów tylko że z innymi mapami, SENSU TO NIE MA, ja wiem że teraz zaczną się komentarze typu "ALE SĄ INNE TRYBY TAKIE JAK BW KTÓRE SĄ MEGA CIEKAWE" itp itp, może dla was tak ale dla mnie który siedzi na tym serwerze już powoli 4 lata (ljay.mc głównie wcześniej przed połączeniem serwerów) wszystko jest takie same jak kilka tygodni po połączeniu serwerów, został rozbudowany SB wyłączone EHC i FB a dodane BW SW itp itp. Według mnie stare tryby ljaya były czasami lepsze a czasami gorsze, szczególnie EHC pod koniec kiedy już zostało "wyłączone i miało być przywrócone za niedługo". Tak wiem że to są DUŻE zmiany ale kto mówi że wszystkie muszą być na raz wprowadzone, powoli możecie reaktywować np stare tryby i powoli tworzyć nowe, jak ktoś się nie zgadza chciałbym usłyszeć argumenty CZEMU NIE, na pewno odpowiem co ja o tym myślę i pociągne dalej wątki 😄

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała ilość graczy jest spowodowana wakacjami, taka sytuacja nie ma miejsca tylko na trybach Skyblock i tylko na naszym serwerze, wszędzie mniejsze czy większe spadki graczy są zauważalne, są wakacje, więc ludzie wyjeżdżają na wakacje lub po prostu spędzają czas inaczej niż grając. Co do samego tematu, obecnie skupiamy się na przebudowaniu aktualnych trybów, aby wszystko było ze sobą spójne i nie było żadnych problemów, po tym będzie można wprowadzać nowe tryby, a co będzie ze starymi, które miały być przywrócone dowiecie się wkrótce 😉

  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lemvs napisał:

Mała ilość graczy jest spowodowana wakacjami, taka sytuacja nie ma miejsca tylko na trybach Skyblock i tylko na naszym serwerze, wszędzie mniejsze czy większe spadki graczy są zauważalne, są wakacje, więc ludzie wyjeżdżają na wakacje lub po prostu spędzają czas inaczej niż grając. Co do samego tematu, obecnie skupiamy się na przebudowaniu aktualnych trybów, aby wszystko było ze sobą spójne i nie było żadnych problemów, po tym będzie można wprowadzać nowe tryby, a co będzie ze starymi, które miały być przywrócone dowiecie się wkrótce 😉

niby tak, są wakacje ale jakby porównać ostatnie okresy, było inaczej, było więcej osób, wiem że to może być spowodowane virusem itp tip ale jednak aktywność SB spada i to o wiele wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu była taka sama sytuacja, są wakacje, więc mniejsza cześć graczy spędza tyle czasu przed komputerem co przykładowo w czasie nauki zdalnej, więc spokojnie, liczby jeszcze powrócą, taka kolej rzeczy 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...