Skocz do zawartości

[Archiwum] ściąga


Ben20xd

Rekomendowane odpowiedzi

Fajną rzeczą są ściągi w kategoriach dotyczące tego co powinny zawierać zgłoszenia graczy, błędów i administracji ale brakuje tego w oknie pisania samego wątku, może i ja nie mam super świetnej pamięci ale założę się że nie jedna osoba już musiała odpalać drugą kartę w przeglądarce bo podczas pisania jakiegoś wątku zapomniała kolejności pisania poszczególnych rzeczy

 unknown.pngunknown.png 

gdyby ściąga pojawiała się podczas dodawania tematów ułatwiłoby to wszystkim pisanie tematów jak jeszcze się nie pamięta na pamięć wszystkiego oraz w przyszłym czasie jak do forum będą dochodzić gracze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

zapomniała kolejności pisania poszczególnych rzeczy

Po to umieścili wzór w widocznym miejscu, aby można było go skopiować i wypełnić podczas pisania nowego watku XD ale z drugim sie zgodze, fajnym bajerem było by wypełnianie tylko poszczególnych pól (podczas tworzenia watku wzór dodawałby sie automatycznie ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy ja pisałem to musiałem otpalić drugą kartę. 

Ale dobrym pomysłem było by dodanie np. czarnego kwadracika w tym "oknie gdy sie piszę", i po kliknięciu tego kwadracika by się wysunęła taka "karta" z tym szablonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, cypi said:

Gdy ja pisałem to musiałem otpalić drugą kartę. 

Ale dobrym pomysłem było by dodanie np. czarnego kwadracika w tym "oknie gdy sie piszę", i po kliknięciu tego kwadracika by się wysunęła taka "karta" z tym szablonem.

Po co sobie utrudniać życie? Wystarczy zrobić tak że w trakcie tworzenia posta w danym dziale automatycznie wklepuje się nam wzór 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...