Skocz do zawartości
  • 1

[Pytania] FAQ

Lemvs

Pytanie

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Sytuacja #1 - Posiadam konto Minecraft Premium, jest możliwość, aby po zmianie nazwy statystyki z serwera zostały przeniesione na nowe konto?
Odpowiedź - Nie, wszystko jest przypisane do nazwy, a nie konta Minecraft Premium, więc po zmianie nazwy wszelkie statystyki pozostaną na starym koncie, nie ma możliwości przeniesienia ich na nowe konto.

Sytuacja #2 - Otrzymałem niesłuszną karę, mogę prosić o jej cofnięcie?
Odpowiedź - Każdy ukarany użytkownik ma możliwość odwołania się od swojej kary, o ile została ona nadana niesłusznie (nie zdejmujemy, ani nie skracamy kar za przeprosiny), wystarczy wysłać apelację poprzez wejście w dział Odwołania od kary (Kliknij, aby przejść) oraz przycisk "Dodaj nowy temat".

Sytuacja #3 - Spotkałem gracza, który nie stosuje się do regulaminu, gdzie mogę go zgłosić?
Odpowiedź - O ile posiadasz dowód na popełnione przez gracza wykroczenie możesz go zgłosić poprzez wejście w dział Zgłoszenia (Kliknij, aby przejść) oraz przycisk "Dodaj nowy temat", jeśli nie masz możliwości udokumentowania sytuacji możesz użyć komendy /zglos <gracz> na serwerze.

Sytuacja #4 - Podczas wejścia na serwer wyskakuje mi jakiś błąd, jak mogę rozwiązać ten problem?
Odpowiedź - Zgłoś błąd poprzez wejście w dział Błędy (Kliknij, aby przejść) oraz przycisk "Dodaj nowy temat", pamiętaj by szczegółowo opisać swój problem, przyda się tutaj również treść komunikatu, przez który nie możesz wejść na serwer, pomoże to w szybszym rozpatrzeniu sprawy.

Sytuacja #5 - Mógłbym otrzymać jakąś rangę?
Odpowiedź 
- Rekrutacje odbywają się na naszym serwerze Discord (komenda /discord na serwerze w Minecraft'cie), kanały z wymaganiami na poszczególne rangi, dodatkowe informacje dotyczące rekrutacji oraz linki do formularzy znajdują się na kanałach w kategorii "Rekrutacja".

Sytuacja #6 - Nie mogę dołączyć do serwera Discord, po wpisaniu /discord i kliknięciu w tekst nic się nie dzieje, mógłbym otrzymać zaproszenie do Discord'a?
Odpowiedź 
- Każdy ma własne zaproszenie, więc nie możemy przesłać Ci zaproszenia do naszego Discord'a, aby rozwiązać problem wejdź w ustawienia czatu i upewnij się, że masz włączoną opcję "Linki do stron" (poniższy screenshot).
image.png.50ee2e9676892c78a3353520d44c6055.png

Edytowane przez Lemvs
  • Lubię to! 6
  • Przykro mi 2
  • Wow 2
  • Haha 2
  • Super 2

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...