Skocz do zawartości

[Archiwum] Pytanie


wykreslanka

Rekomendowane odpowiedzi

23 minutes ago, wykreslanka said:

siema,

moze nie skrypt ale pytanie. Czy da się podłączyć skrypt pod bungee? I czy da się podłączyć skrypty pod mysql

milego wieczoru

Hej,

pod bungee nigdy nie próbowałem, ale pod MySQL da się, wymagane jest do tego SkQuery i SQLibrary.

Miłego wieczoru 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, wykreslanka said:

Czy da się podłączyć skrypt pod bungee?

Oczywiście, że się da. Skrypt tak jak plugin będzie działać na serwerze z zainstalowanym pod to silnikiem (PaperSpigot, Bukkit etc.).

Aby skrypty poprawnie działały, musisz wgrać na serwer:

  • WildSkript
  • SkQuery 

(najlepiej najnowsze wersje)

 

15 hours ago, wykreslanka said:

czy da się podłączyć skrypty pod mysql

Jeżeli Twój skrypt zapisuje jakieś per dane czy cokolwiek innego to tak, da się. Tutaj masz poradnik, jak to zrobić. :classic_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, zigule46 said:

Oczywiście, że się da. Skrypt tak jak plugin będzie działać na serwerze z zainstalowanym pod to silnikiem (PaperSpigot, Bukkit etc.).

Aby skrypty poprawnie działały, musisz wgrać na serwer:

  • WildSkript
  • SkQuery 

(najlepiej najnowsze wersje)

 

Jeżeli Twój skrypt zapisuje jakieś per dane czy cokolwiek innego to tak, da się. Tutaj masz poradnik, jak to zrobić. :classic_wink:

Cześć,

Dzięki za odpowiedź. Napewno mi się przyda.

Z tym bungee chodzi mi o to, że jak mam np skrypt z walutą to chciałbym żeby ta waluta była na każdym serwerze bungee. Np:

- Lobby

- Bedwars

Np. Jak dodam coś do tej waluty to to będzie na każdym z serwerów zapisywane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1/10/2021 o 6:57 PM, wykreslanka napisał:

Cześć,

Dzięki za odpowiedź. Napewno mi się przyda.

Z tym bungee chodzi mi o to, że jak mam np skrypt z walutą to chciałbym żeby ta waluta była na każdym serwerze bungee. Np:

- Lobby

- Bedwars

Np. Jak dodam coś do tej waluty to to będzie na każdym z serwerów zapisywane. 

Nie niestety to tak nie działa, w skrypcie nie da się napisać waluty na całe bungee  bo nie ma pluginów na skrypty pisanych pod silnik bungeecord

Edytowane przez RSigor09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś był wątek, czy da się połączyć z bazą danych. Więc jeśli się da połączyć z bazą danych, to wystarczy odpowiednie podejście i trochę chęci i zrobisz coś, co będzie działało na wszystkich serwerach. Nie robisz tego bezpośrednio na bungee, a na każdym pojedynczym serwerze. Raczej na tym forum nikt cie nie wyręczy, a lekko naprowadzi.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 1/9/2021 o 8:08 PM, wykreslanka napisał:

siema,

moze nie skrypt ale pytanie. Czy da się podłączyć skrypt pod bungee? I czy da się podłączyć skrypty pod mysql

milego wieczoru

Aby podłączyć pod bungee potrzebujesz do tego dodatku Skungee, a żeby podpiąć pod bazę danych potrzebujesz dodatku Skellet lub SkQuery, ewentualnie możesz uzyć dodatku skript-reflect, który imlementuje czystą javę do skryptu.

  • Wrr 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...