Skocz do zawartości

[Archiwum] Jak zmienię nick (premium) to czy moja ranga itd. zostaną?


Tomkos

Jak zmienię nick (premium) to czy moja ranga itd. zostaną?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy moje rangi, akcesoria, dostępy, itemy, punkty, poziom itd. na serwerach m.in mineplay i ljaymc ZOSTANĄ?

    • Tak, zostaną :D
      0
    • Nie, stracisz wszystko :C
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zmienić nick na moim koncie Minecraft, ale różnych serwerach wydałem sporo $$ na rangi itd. nie chciałbym tego stracić więc pytam - czy to wszystko zostanie?

Edytowane przez Tomkos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer jest non premium, więc wszystko jest przypisane na nick, a nie na konto premium, jeśli zmienisz nick wszystko zostanie na starym koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lemvs napisał:

Serwer jest non premium, więc wszystko jest przypisane na nick, a nie na konto premium, jeśli zmienisz nick wszystko zostanie na starym koncie

ok, czyli hasło moje zostanie i jeśli wejde na serwer z NON PREMIUM i zaloguje się starym hasłem i starym nickiem - moje rzeczy zostaną?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie masz logowania premium będziesz mógł się normalnie zalogować i proszę nie nadużywać caps lock'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lemvs napisał:

O ile nie masz logowania premium będziesz mógł się normalnie zalogować i proszę nie nadużywać caps lock'a

ok przepraszam, jak sprawdzić czy mam logowanie premium? (jak wchodze muszę normalnie podać login i hasło)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie posiadasz logowania premium, więc możesz zmienić nick i grać na tym koncie z non premium

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...