Skocz do zawartości

[Archiwum] Jak robicie że nie ma lagów na serwerze?


ripreq

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to g łupie pytanie ale jestem ciekawy jak nie ma lagów na waszym serwerze (jest świetny jakby co ten kto to czyta)  jakaś komenda? może dodatkowe sewery?

 

Niewiem ale chce się dowiedzieć

 

Błagam nie ignorujcie tego 

4281.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem dokładnie (nie jestem adminem ani nikim ważnym XD) dlaczego ale myślę  że przez ograniczony wstęp na dany tryb/serwer (chodzi o sloty). na sb na przykład poprzez usowanie leżących itów.  dobry host(chodzi mi o strone na której serwer został założony) oczywiście to tylko moje domysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy nie ma lagów na serwerze zależy od maszyny na której on stoi, optymalizacji pluginów, ilości pluginów, ilości graczy, zabezpieczeń (anty ddos i anty crash) i samego silnika na którym jest postawiony serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, THEzombiePL napisał:

To czy nie ma lagów na serwerze zależy od maszyny na której on stoi, optymalizacji pluginów, ilości pluginów, ilości graczy, zabezpieczeń (anty ddos i anty crash) i samego silnika na którym jest postawiony serwer

Sam bym tego lepiej nie opisał

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AdixsonYT napisał:

polecam plugin "ClearLag"

Najgorszy plugin tego typu tak szczerze, najlepiej wybrać silnik typu Tuinity/Yatopia i tam wszystko dobrze ustawić aby nie było problemów. Założeniem tego pluginu jest usuwanie lagów, lecz patrząć na timingi różnych osób którym pomagałem z serwerami stanowczo mówię, że nie sprawdza się podczas użytkowania, co prawda itemki ci usunie ale sam spowoduje ogromne lagi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...