Skocz do zawartości

[Archiwum] Znajdzie ktos blad pls?


DomekGdzie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej napisałem skrypt na warna, lecz wyskakuje, że jest jeden błąd i jest on w 5 linijce przy "is arg 1 is not set" tylko nie wiem jak go naprawic:



Dopiero się ucze więc prosiłbym o pomoc 🙂 

co.PNG

Edytowane przez DomekGdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się kompletnie na skryptach, ale w 5 linijce jest tak dziwnie bo jest 2x is może usuń jedno is tak żeby było: is %arg 1% not set:  

Ale nie znam sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cypi "nie znam się na skryptach ale się wypowiem" XDD Proszę cię człowieku, skoro się nie znasz to po co się wypowiadasz 😜

1 godzinę temu, DomekGdzie napisał:

Hej napisałem skrypt na warna, lecz wyskakuje, że jest jeden błąd i jest on w 5 linijce przy "is arg 1 is not set" tylko nie wiem jak go naprawic:



Dopiero się ucze więc prosiłbym o pomoc 🙂 

co.PNG

5 linijka powinno być"

if %arg 1% is not set:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tekoid ta linijka dziwnie brzmiała , więc zaproponowałem. A poza tym dlaczego od razu wręcz na mnie "krzyczysz"?  Jeśli źle zaproponowałem koledze to możesz mnie poprawić a nie "wyganiać" z tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cypi napisał:

@Tekoid ta linijka dziwnie brzmiała , więc zaproponowałem. A poza tym dlaczego od razu wręcz na mnie "krzyczysz"?  Jeśli źle zaproponowałem koledze to możesz mnie poprawić a nie "wyganiać" z tematu.

Nie wyganiam cię tylko daje ci koleżeńską radę, że jeśli się nie znasz na czymś to nie wprowadzaj innych w błąd swoimi "domyśleniami". Zwróciłem ci uwagę, nie nakrzyczałem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...