Skocz do zawartości

LuckPerms i pluginy wspóldziałajace


FiczixGamingYT

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to cię interesuje ale to jest fragment tekstu ze strony:  https://www.mpcforum.pl/topic/1614403-instalacja-i-używanie-pluginu-luckperms/

 

 

8212514936347481400163.png
 
Większość z Was pewnie powie: Nie zmienię swojego pluginu, bo mi się nie chce rang przepisywać.
 
No i tu jest ta część dla tych leniwych! Plugin udostępnia nam możliwość migracji rang z innych pluginów, ale uważaj, ponieważ nie wszystkie pluginy są supportowane przez LuckPerms. Oto lista supportowanych pluginów:
 
6714314936349731400163.png
 
Więc jeżeli Wasz plugin znajduję się na tym screenie wyżej, to możecie przejść do roboty.
 
Aby importować plik z uprawnieniami używamy
/lp import <plik>

Aby exportować plik z uprawnieniami używamy

/lp export <plik>

 

 
Moim zdaniem plugin jest wart zauważenia, jest on bardziej rozbudowany niż PermissionEx, jednakże nikogo nie namawiam aby go używał, pamiętajcie, że jest to TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA OPINIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czegoś nie wiesz to pytaj lub wpisz w przeglądarkę to pytanie i wyszuka ci masę odpowiedzi 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, radziora1337 napisał:

wspoldzialajace, czyli?

Chyba chodzi o to że współgrają lub że nie zakucają ale nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jest dużo pluginów które współdziałają z LuckPerms, a oto nie które z nich: Essentials, Placeholder (chodzi mi że placeholder w PlaceholderAPI jest dostępny), SimpleScore, FeatherBoard, FunnyGuilds (chyba), LPC (LuckPermsChatFormatter), i wiele więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...