Skocz do zawartości

[Archiwum] Reputacja


cypi

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego w profilu "otrzymane reputacje" jak się doda wszystkie to wychodzi 35 a gdy coś napiszę to pokazuje tam 34. Dlaczego tak jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kabareciarz napisał:

Zapewne błąd serwera 

Nie wiem kompletnie xd Jeszcze jest taka opcja że dostałem jedną reputacje negatywną i nie liczy jej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie Ty widzisz "otrzymane reputacje", ale u mnie wszystko jest okej. Negatywne punkty reputacji nie są zliczane, to nie jest błąd, a celowe działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle... że jest tak bo gdy wchodzisz na profil gracza to od razu widzisz dokladne statystyki, masz mniejsza liczbe reputacji tutaj, bo jeszcze nie zaktualizowano liczby pod nickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na załączonym linku również wszystko jest okej. 20x Lubię to, 4x Super, 10x haha, 1x WOW = 35pkt reputacji pozytywnej, a taką ilość posiadasz w profilu, oraz przy postach.

O żadnym błędzie nie ma tutaj raczej mowy, może to być ew. późniejsze zaktualizowanie się reputacji, chociaż i to zawsze aktualizuje się po otrzymanym punkcie reputacji.

@cypi Punkty "Przykro mi", "Wrr" są punktami neutralnymi, nic nie dodają, nic nie zabierają. Na przyszłość, unikaj pisania 2 postów pod rząd, masz opcje edytuj >>> prawy górny róg postu, 3 kropki "Edytuj"

 

 

mineplay.png

Edytowane przez niewiemescape
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kelor napisał:

Myśle... że jest tak bo gdy wchodzisz na profil gracza to od razu widzisz dokladne statystyki, masz mniejsza liczbe reputacji tutaj, bo jeszcze nie zaktualizowano liczby pod nickiem

Nie wiem kompletnie, raczej po postu nie liczy się tych negatywnych. To by się zgadzało bo mi "brakuje" jednej reputacji a akurat mam jedną negatywną. A chwilę temu od ciebie dostałem i mi dodało jedną. 

Ale dzięki za odpowiedź 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, niewiemescape napisał:

na załączonym linku również wszystko jest okej. 20x Lubię to, 4x Super, 10x haha, 1x WOW = 35pkt reputacji pozytywnej, a taką ilość posiadasz w profilu, oraz przy postach.

O żadnym błędzie nie ma tutaj raczej mowy, może to być ew. późniejsze zaktualizowanie się reputacji, chociaż i to zawsze aktualizuje się po otrzymanym punkcie reputacji.

 

 

mineplay.png

Prawdopodobnie jest tak jak piszesz to by się zgadzało bo mam jedną negatywną i jej nie wlicza. 

 

Temat można zamknąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...