Skocz do zawartości
  • 0

Ranga

fakeginger69

Pytanie

Dzień dobry. Zwracam sie z ogrmona prosba, o mozliwosc przeniesienia mi rangi z tego konta na nick TheKing0fTheGame. Jest to juz moje drugie konto, na ktorym stracilem premke przez migracje (pierwszym był BamBlereqYT na ktorym mialem VIP+). Licze na pozytywne rozpatrzenie mojej prsoby poniewaz juest to juz druga sytuacja, a chcailbym kontynuowac gre na waszym serwie. jesli nie da sie przeniesc rangi to bardzo bym prosil o doladownie mi skarbonki na nick: TheKing0fTheGame. mysle ze powiniscie rozpatrzyc prosbe pozytywnie poniewaz juz dosc dlugi czas gram na waszym serwie i wydalem sporo kasy <3.

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Z tego co widzę administracja nie przenosi rang i złotówek na inne konta, zerknij na stronę, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

• 0
W dniu 7/25/2022 o 8:40 PM, fakeginger69 napisał:

Dzień dobry. Zwracam sie z ogrmona prosba, o mozliwosc przeniesienia mi rangi z tego konta na nick TheKing0fTheGame. Jest to juz moje drugie konto, na ktorym stracilem premke przez migracje (pierwszym był BamBlereqYT na ktorym mialem VIP+). Licze na pozytywne rozpatrzenie mojej prsoby poniewaz juest to juz druga sytuacja, a chcailbym kontynuowac gre na waszym serwie. jesli nie da sie przeniesc rangi to bardzo bym prosil o doladownie mi skarbonki na nick: TheKing0fTheGame. mysle ze powiniscie rozpatrzyc prosbe pozytywnie poniewaz juz dosc dlugi czas gram na waszym serwie i wydalem sporo kasy <3.

Witaj!

🔸Nie przenosimy środków pieniężnych, przedmiotów, ani rang na inne konta.
    🔹Konta są przypisywane do nicków, nie do UUID.”

fragment z regulaminu płatności.

Mógłbyś opisać co się stało z twoim kontem, że chcesz wszystko przenieść?

• 0
Godzinę temu, TheSecretive napisał:

Witaj!

nie mam na nim migracji, i nie mam dostepu do maila a co za tym idzie nie moge grac na luncherach premium. do tych dwoch kont mam hasla i moge je podac 😄

• 0
2 godziny temu, TheSecretive napisał:

Witaj!

mógłbym prosić o wyjątek? poniewaz nie jest to juz moj pierwszy taki trafny zakup 😧