Skocz do zawartości

[Archiwum] Gotowe odpowiedzi


Akkoe

Rekomendowane odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi:

#1 - Zapomniał*m hasła do konta, nie mam premki, możecie jakoś pomóc? Niestety nie, nie przypominamy haseł.

#2 - Zapomniał*m hasła do konta, mam premkę, możecie jakoś pomóc? Oczywiście, potrzebujemy screena launchera premium, aby zweryfikować, czy konto należy do ciebie. Aby prośba o nadanie losowania premium mogła zostać zrealizowana, na screenie musi być: - godzina, data - screen całego ekranu - w prawym dolnym rogu musi widnieć nick taki jak na forum

#3 - Zmienił*m nick na premke, przez co wszystkie moje statystyki zostały na starym nicku, mogę prosić o przeniesienie ich na ten Niestety, ale nie przenosimy statystyk, przedmiotów, dodatków, monet itp. pomiędzy kontami.

#4 - Chciał*bym zgłosić gracza łamiącego regulamin. Zgłosić osoby można na różne sposoby: - /report, - /discord - ticket - /forum - zgłoszenia

#5 - Nie zgadzam się z karą, która została nadana na moje konto, gdzie mogę się odwołać? Od odwołań mamy specjalną kategorie "Odwołania od kary".

#6 - Wchodząc na serwer wyskakuje mi błąd, co mam zrobić? Prosilibyśmy o wysłanie screena błędu na kanał "Błędy", następnie opisanie go.

#7 - Gdzie mogę złożyć rekrutację na rangę tester/uczeń/miniyt/yt/budowniczy? Wszystkie powiadomienia dotyczące rekrutacji pojawiają się na naszym discordzie (/discord) w zakładce "rekrutacja".

#8 - Chcę złożyć skargę na członka administracji, gdzie mogę opisać sytuację? Skargi na członków administracji prosimy składać na pv do wyższej administracji (ADMIN).

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...