Skocz do zawartości

[Archiwum] pytanie na temat nie słusznej kary


paweleq07

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 

Dostałem bana  około 2 dni temu na 14 dni od elfik0203  i odwołałem się i po 1. nie dostałem dowodu nagraniowego o które poprosiłem lecz odwołanie zostało zamknięte do archiwum i nie dostałem go koniec końców. Po 2. czytając za co jest ban na 14 dni nie znalazłem tam kopania na afku. przynzaje się kopałem na afku (jak 95% serwera XD)  więc nie wiem na jakiej podstawie dostałem bana na 14 dni gdzie za kopanie na afku jest ban na 3 dni więc czemu na 14? domagam się odpowiedzi i rozpatrzenia błędu i poprawy bana na włąściwą ilość dni ps. 2 dni juz minęły bana :))) Miłego wieczorku 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Administracja nie ma obowiązku dostarczania Ci jakichkolwiek dowodów
2. Blokada na 3 dni za kopanie na AFK jest jeśli robi się to po prostu kopiąc na AFK, jeśli wykorzystuje się do tego jakieś programy, dzięki którym możesz się np. poruszać, to wtedy kara będzie taka jak za cheaty 😛

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kara nie zostanie zmieniona, ponieważ niedozwolone programy, to niedozwolone programy. Kara nie zostanie zmieniona a z wideo były problemy z powodu problemu z blurowaniem. Kopanie na afk nie jest równe używaniu niedozwolonych programów. Widać wszystko na nagraniu. 

Przesylam wideo z zaslonietymi odpowie

dnimi rzeczami 
  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale skoro kopanie na afku jest z programem do kopania a są to 2 podpunkty czyli 3 dni za kopanie na afku i 14 dni za programy wspomagające??? to jak to dziala? raz za to a raz za to???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...