Skocz do zawartości

[Archiwum] Nie mogę zalogować się na serwer mineplay.pl


sinaminina

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że mam konto nom-premium i od jakiegoś czasu istnieje takie same konto premium jak moje (zauważyłam to jak sprawdzałam dane o końcie sinaminina) pewnego dnia dokładnie we wtorek 4 stycznia o godzinie około 8 rano loguje się na serwer i zamiast wejścia w lobby pisze mi na środku monitora "You ale not is whitelist" przetłumaczenia na polski nie jesteś na białej liście. Ten komunikat mnie mocno zaskoczył i nie wiem co na to poradzić bym była bardzo wdzięczna za informację co się stało z moim kontem. Bardzo bym była wdzięczna za pomoc bo ta tym koncie miała wielkie osiągnięcia np: duża ilość monet (około 450k) I wielka ilość spędzonych godzin na skyblockach co mi daje około 70mil i dużą ilość top wysp (Nie jestem w topce). Kompletnie nie wiem czemu pisze o tych osiągnięciach ale dzięki temu może mi ktoś pomoże ❤💙💜🧡.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer posiadał pewne problemy, dlatego została włączona biała lista, nie jest to w żaden sposób związane z brakiem konta Minecraft Premium, spróbuj teraz dołączyć na serwer.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezarejestrowany
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...